mingeçevir politeknik enstitüsü

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü

Saygın ve prestijli Azerbaycan üniversitelerinde okuyarak başarılarınızı arttırmayı ve yeniliklere önem veren Mingecevir Politeknik enstitüsü lisans..

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü, Azerbaycan’da Enerji bölümü seçimlerinin ilk tercihi olan Mengecedir Politiktik Enstitüsü, 1991 yılında Azerbaycan Bakanlar Kabinesi tarafından alınan kararla Azerbaycan Sanayi Üniversitesi bünyesinde açılmıştır. Azerbaycan da enerji bölümü ismi ile eğitim faaliyetlerine başladıktan sonra 1992 yılında ismi Mingeçevir Enerji Enstitüsü ve 1993 yılında da Azerbaycan enerji mühendisliği alanında eğitim vermeye başladıktan sonra 1993 yılında da bugünkü ismini almıştır. Ekonomi Yönetim Fakültesi ve Mekanik Fakültesi ile ilgi odağı haline gelen Mingecevir Teknik Enstitüsü bunun haricinde yüksek standartlı eğitimi nedeniyle Azerbaycan’da ekoloji mühendisliği okumak isteyenlerin de öncelikli seçimidir.

1991 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi’nin bir bölümü olarak başlayan Mingeçevir Teknoloji Enstitüsü, Azerbaycan Enerji Bölümü eğitimini dünya standartlarına getirerek öğrencilerin ilk tercihi olmuştur. Enstitü, 1992 yılında Mingeçevir Enerji Enstitüsü olarak Azerbaycan’da enerji mühendisliği eğitimine modern bir bakış açısı getirmiş ve 1991 yılından sonra Azerbaycan enerji sektöründe eğitim görmüş, 1993 yılında adını bugünkü ismine değiştirmiştir.

Mingecevir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Makine Fakültesi ve İktisat ve İşletme Fakültesi’nde verdiği eğitim ile uluslararası arenada ilgi odağı olmuş ve geliştirme çalışmaları ile Azerbaycan’da ekolojik mühendislik eğitiminin ilk tercihi haline gelmiştir. yakın gelecek. Kolej, Mingeçevir’de iyi planlanmış bir kampüse sahiptir ve Azerbaycan’da Makine Mühendisliği okumak isteyenler için yüksek standartta eğitim ve son teknoloji olanaklar sunmaktadır.

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü Kampüs İmkanları

Mingeçevir’de iyi planlanmış bir yerleşkeye sahip olan Mingecevir Politiktik Enstitüsü, Azerbaycan’da makine mühendisliği alanında verdiği uluslararası standartlara sahip eğitimiyle de dikkat çekmektedir. Azerbaycan’da bilgi teknolojileri programlarının üstün eğitim Avrupa standartlarındaki eğitimiyle Mengecedir Politiktik Enstitüsü, 24 eğitim sinifi, kabineler, konferans salonu, laboratuarlar ve çeşitli spor kompleksleriyle son derece geniş imkanlara sahiptir. Azerbaycan’da bilgisayar bilimleri bölümünde okuyan öğrencilere de teknik altyapılı anlamında geniş imkanlar sunan enstitü, Azerbaycan ekonomi yönetimi okuyanlara da çok seçenekli bir eğitim sunmaktadır.

Euro star Yurtdışı Eğitim Merkezi

Mühendislik ekonomisi ve tüm diğer bölüm öğrencileri, 20 kişilik özel sınıflarda eğitim almakta ve üstün standartlara sahip eğitimleri ile dünyanın her yerinde is sahibi olabilmektedir. Euro star Yurtdışı Eğitim Merkezi anlaşmaları ile sizlere dünya standartlarında eğitim veren Mengecedir Politiktik Enstitüsü diplomasına sahip olma sansı sunmaktadır. Tek yetkili eğitim ofisi olan Euro star; danışmanlık, kayıt, kabul, yerleşim ve daha birçok konuda profesyonel hizmetleri ile bütçe dostu çözümler sunmayı kendine prensip edinmiştir. Sizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi hizmetlerinden faydalanarak Avrupa standartlarında eğitim almak için bizimle irtibata geçin.

Azerbaycan’ın bilişim eğitim programında tanınmış bir marka haline gelen Mingeçevir Politeknik Enstitüsü öğrencileri, modern meslek grupları için nitelikli insan yetiştirmeye kendini adamıştır; 24 dersliği, birçok laboratuvarı, konferans salonları ve spor sahaları ile kapsamlı bir eğitim vermektedir. Enstitü, modern altyapısı ile Azerbaycan’da Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde okuyan öğrencilere birçok seçenek sunar ve Azerbaycan’da ekonomik yönetim alanında ilk tercihtir. Fakülte, Mühendislik Ekonomisi ve diğer bölümlerde 20 özel eğitim fırsatı sunarak öğrencilere Avrupa standartlarını karşılayan kaliteli eğitim fırsatları sunmaktadır. Eurostar Education Abroad, uluslararası anlaşmalarla size dünya standartlarında yüksek öğrenim sağlayan Mingeçevir Teknoloji Enstitüsü’nden alacağınız diploma ile fark yaratma fırsatı sunuyor. Tek yetkili eğitim merkezi olan Eurostar; kayıt, kabul, yerleşme, danışma vb. alanlarda en uygun fiyata hizmet vermektedir. En kısa sürede bizimle iletişime geçin ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nde yüksek standartta eğitimin keyfini çıkarın.

Öğrencilere birçok öğrenci kulübüyle kültürel ve mesleki konusunda geniş imkanlar sunan Mengecedir Politiktik Enstitüsü, Özgür Meslektaşlar Birliği Komitesi ve Öğrenci İlmi Cemiyeti gruplarıyla kurulduğu ilk günden beri öğrencilere destek vermektedir.

 

 

Fakülteler ve Bölümler

Enerji ve Mekanik Fakültesi;

  1. Ekoloji Mühendisliği
  2. Makine Mühendisliği
  3. Isı Enerjisi ve Elektro-enerji Mühendisliği
  4. Yüzey Ulaşım Araçları Mühendisliği
  5. Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri Mühendisliği

Ekonomi ve Yönetim Fakültesi;

  1. Ekonomi
  2. Mühendislik Ekonomisi ve Yönetim
  3. Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

Vikipedi Bilgisi;

Kuruluş Kuruluş Yeri Misyonu
1991 Bakü Mingeçevir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Makine Fakültesi ve İktisat ve İşletme Fakültesi’nde verdiği eğitim ile uluslararası arenada ilgi odağı haline gelmiş ve geliştirme çalışmaları ile Azerbaycan’da ekolojik mühendislik eğitiminin ilk tercihi haline gelmiştir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!