Bakü de Kiralar

Bakü de Kiralar

Bakü de Kiralar ; Dünyanın en güzel yapıtlarına sahip cep yakmayan tarzda ve bütçenizi zorlamayacak şekildedir. Baküde en güzel binalarda ..

Bakü de Kiralar

Bakü de Kiralar, fiyatları ulaşımın ucuz olmasına karşın oldukça yüksektir. Bakü’de daireye menzil ismi verilmektedir. Bakü’de en ucuz daire 500 manattan başlamaktadır. Bu daire Türkiye’de bir artı bir daireye tekabül etmektedir. Oda sayısı arttıkça daire fiyatı 1500 manata çıkabilmektedir. Daireler karşı binayı gören önü kapalı şekilde konumlandırılmıştır. Önü açık ya da deniz görebilen daire fiyatları Bakü’de oldukça yüksek meblağılar ile kiraya sunulmaktadır. Bir yandan gelecek olan turist sayısına göre de kira fiyatları giderek artmaktadır. Daireler genellikle eşyalı ve normal kalitede hizmete sunulmaktadır.

Lcd tv,buzdolabı,çamaşır makinesi ve mikrodalga kiralanan daire içerisinde bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Ocaklı fırın sadece büyük daireler içerisinde bulunmaktadır. Evlerde ki bir eksiklik elektrik tesisatı ve pis su tesisatında eksiklikler olmasıdır. Banyoların çoğunda jakuzi bulunmaktadır. İyi bir menzil bulmak için iyi bir araştırma ve iyi bir pazarlık yeteneğine sahip olmak şarttır. Geniş şekilde deniz gören veya residence dairelerin kirası 3 000 doları bulmaktadır. Compound villaları 6000 $ civarında + % 10 aidat ücret ile ücretlendirilmektedir. Mikrorayon denilen Ruslardan kalma eski toplu konut apartmanlarında kiralar daha elverişli ve bütçeye daha uygundur.

Eski Konut Fiyatları

Kalite ve standartları açısından daha düşük durumdadır. Örneğin 2 yatak odalı, 1 salon, 1 banyolu bir evin kirası 550 manattır. Merkez yakınlarında daha ucuza hizmet veren daireler bulunmaktadır. 4 + 1 evlere ise 2000 dolara kadar fiyat biçilmektedir. Eşyasız dört oda, bir salon, mutfak ve banyolu bir ofis kirası 2750 Manatı bulunmaktadır. Bu evlerin su deposu bulunduğu için dairelerde su kesintisi durumu gerçekleşmemektir.

Azerbaycan Bakü Şehir Merkezinde Kira Araştırması Nasıl Yapılır?

Eski adı Bakuon olan Bakü, Azerbaycan’ın başkentidir. Aynı zamanda Azerbaycan’ın en kalabalık şehridir. Orta Doğu’da popüler bir turistik yer. Bakü’de çeşitli konaklama türleri mevcuttur. Bunlara geleneksel oteller, modern apartmanlar ve Bakü şehir merkezi kiralamaları dahildir – her ikisinin bir karışımı. Şu anda, Bakü şehir merkezinde bir daire kiralamak için ortalama fiyat aylık 580 $ ‘dır. Bu yazıda Bakü’deki güncel kiralık evleri ve bu şekilde yaşamayı seçerseniz ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Bakü’de kira fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri yaşam alanı talebidir. Bakü’de yaşayan insan sayısı son on yılda hızla arttı. Sonuç olarak, artık kalacak yer arayan mevcut konaklama yerlerinden daha fazla insan var. Bu da kiralama fiyatlarının diğer şehirlere göre yüksek olma eğiliminde olduğu anlamına geliyor. Ancak bu, bazı rahatsızlıklara katlanmak istiyorsanız, B ahak’ta bir daire kiralamanın imkansız olduğu anlamına gelmez. Aşağıdaki fikirler, makul bir fiyata kalacak bir yer bulmanıza yardımcı olabilir.

Bakü şehir merkezindeki kira fiyatları, Londra veya New York City gibi diğer büyük şehirlerdeki fiyatlardan daha düşük olma eğilimindedir. Yüksek kaliteli bir liste yerine ucuz bir liste seçerek genellikle yüzde 20-50 tasarruf edebilirsiniz. Bunun nedeni, birçok üst düzey dairenin şirketlere ait olması veya özel mülk yönetim şirketleri (PMC) tarafından yönetilmesidir. Bu firmalar daha yüksek fiyatlar talep eder ve müşterilerden veya kiracılardan ek iş almadıkça bunları düşürmeyi reddederler. Buna ek olarak, bazı ev sahipleri evcil hayvanlar ve park yeri için ekstra ücret alırlar – diğer şehirlerdeki uygun fiyatlı dairelerin iki ortak özelliği . Uygun fiyatlı bir daire seçerek, bu ekstra maliyetlerden kurtulur ve aylık kira ödemelerinizden tasarruf edersiniz.

Çoğu insan arabalarını düzenli ulaşım ihtiyaçları için kullandığından, araba kiralama fiyatı da onu ilgilendiriyor. Ancak makul bir fiyata güvenilir bir araç istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz yerel olarak bakmaktır. Çoğu araba kiralama acentesinin, otellere ve diğer turistik yerlere yakın olan daha küçük şubeleri vardır. Tercih ettiğiniz konaklama yerinin yakınında bir tane arayın ve otelinize yerleştikten sonra araba ararken zaman kazanın. Alternatif olarak, saygın şirketlerle çevrimiçi rezervasyon yapabilir, havaalanında karşılama için ekstra ödeme yapabilir ve kiralama acentesi ile yerinde sıkıcı görüşmeleri atlayabilirsiniz. Her iki durumda da, başka yerlerdeki benzer konaklama yerlerine kıyasla ulaşım için daha az para harcarsınız.

Bakü’deki yaşam düzenlemelerini etkileyen son faktör, ne tür bir konaklama seçtiğinizdir. Restoranlara ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde bulunan konaklama yerleri, genellikle bu tür cazibe merkezlerinden uzakta bulunanlardan daha pahalıdır. Çoğu insan kendilerini eğlendirmek için bir şeylerin yakınında kalmayı tercih ettiğinden, bu, yerel sakinlere hitap eden yerel işletmelerde fiyatları artırır. Bu nedenle, parklar veya kafeler gibi uzak yerlerden ziyade kiliseler veya müzeler gibi merkezi yerlere yürüme mesafesinde bir daire kiralamak genellikle daha ucuzdur.

Genel olarak, Bakü Şehir Merkezi’nde dünya çapındaki diğer büyük şehirlere kıyasla uygun fiyatlı konaklamalarda daha az parayla rahatça yaşamak mümkün. Yerel garajlarda ve havaalanlarında yüksek kiralama fiyatları ve güvenilmez arabalar gibi yaygın tuzaklardan kaçınarak önceden plan yapmanız yeterlidir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!