Bakü de Kiralar

Bakü de Kiralar

Dünyanın en güzel yapıtlarına sahip Bakü’de kiralar cep yakmayan tarzda ve bütçenizi zorlamayacak şekildedir. Baküde en güzel binalarda yeşillikler..

Bakü de Kiralar

Bakü de Kiralar, fiyatları ulaşımın ucuz olmasına karşın oldukça yüksektir. Bakü’de daireye menzil ismi verilmektedir. Bakü’de en ucuz daire 500 manattan başlamaktadır. Bu daire Türkiye’de bir artı bir daireye tekabül etmektedir. Oda sayısı arttıkça daire fiyatı 1500 manata çıkabilmektedir. Daireler karşı binayı gören önü kapalı şekilde konumlandırılmıştır. Önü açık ya da deniz görebilen daire fiyatları Bakü’de oldukça yüksek meblağılar ile kiraya sunulmaktadır. Bir yandan gelecek olan turist sayısına göre de kira fiyatları giderek artmaktadır. Daireler genellikle eşyalı ve normal kalitede hizmete sunulmaktadır.

Lcd tv,buzdolabı,çamaşır makinesi ve mikrodalga kiralanan daire içerisinde bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Ocaklı fırın sadece büyük daireler içerisinde bulunmaktadır. Evlerde ki bir eksiklik elektrik tesisatı ve pis su tesisatında eksiklikler olmasıdır. Banyoların çoğunda jakuzi bulunmaktadır. İyi bir menzil bulmak için iyi bir araştırma ve iyi bir pazarlık yeteneğine sahip olmak şarttır. Geniş şekilde deniz gören veya residence dairelerin kirası 3 000 doları bulmaktadır. Compound villaları 6000 $ civarında + % 10 aidat ücret ile ücretlendirilmektedir. Mikrorayon denilen Ruslardan kalma eski toplu konut apartmanlarında kiralar daha elverişli ve bütçeye daha uygundur.

Eski Konut Fiyatları

Kalite ve standartları açısından daha düşük durumdadır. Örneğin 2 yatak odalı, 1 salon, 1 banyolu bir evin kirası 550 manattır. Merkez yakınlarında daha ucuza hizmet veren daireler bulunmaktadır. 4 + 1 evlere ise 2000 dolara kadar fiyat biçilmektedir. Eşyasız dört oda, bir salon, mutfak ve banyolu bir ofis kirası 2750 Manatı bulunmaktadır. Bu evlerin su deposu bulunduğu için dairelerde su kesintisi durumu gerçekleşmemektir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!