bakü slavyan üniversitesi

Azerbaycan Slavyan Üniversitesi

Azerbaycan Slavyan Üniversitesi eğitimde yapılandırmaya önem vererek yeni bir bakış açısıyla Avrupa Standartlarında üst seviyede lisans eğitimi imkanı..

Azerbaycan Slavyan Üniversitesi

Hazırlık Eğitimi: 600 Euro Azerice ve Rusça

Uluslararası İlişkiler: 1400 Euro

Tercümünlık: 1400 Euro

Filolöji bölümü: 800 Euro

Gazetecilik: 800 Euro

Yabancı Dil Öğretmenliği: 800 Euro

Yüksek Lisans: 900-1400 Euro

Staj: 1400 Euro

Bölümler

 1. Azerbaycan Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
 2. Yabancı Dil Öğretmenliği ( Alman Dili)
 3. Yabancı Dil Öğretmenliği (İngiliz Dili) ÖSYM tanıyor
 4. Yabancı Dil Öğretmenliği ( Rus Dili) ÖSYM tanıyor
 5. Yabancı Dil Öğretmenliği ( Fransız Dili)
 6. İlk Okul Öğretmenliği
 7. Filoloji bölümü (Azerbaycan Filolojisi)
 8. Filoloji bölümü (Alman Filolojisi)
 9. Filoloji bölümü (İngiliz Filolojisi)
 10. Tercumanlık (Azerbaycanca-İngilizce)
 11. Tercumanlık (Polonca-Azerbaycanca)
 12. Tercumanlık (Çekce-Azerbaycanca)
 13. Gazetecilik
 14. Bölge Uzmanlığı (Azerbaycan)
 15. Bölge Uzmanlığı (Rusya)
 16. Bölge Uzmanlığı ( Türkiye)
 17. Uluslararası İlişkiler

Vikipedi Bilgisi;

Kuruluş Kuruluş Yeri Eğitim Dili
1946 Bakü Bakü Slavyan Üniversitesinde eğitim dili Rusça ve Azerbaycancadır.

Slavyan Üniversitesi Neden Bu Kadar Önemli?

Bir ülkenin başarısı, eğitim sistemiyle yakından ilgilidir. Bir ülkenin başarısına birçok faktör katkıda bulunur, ancak eğitim sistemi birincil faktördür. Güçlü bir eğitim sistemi, ülkelerini refaha doğru yönlendirebilecek güçlü vatandaşlar yaratır. SU olarak da bilinen Slavyan Üniversitesi, Rusya’daki en güçlü eğitim sistemlerinden biridir ve dünyanın en vatansever vatandaşlarından bazılarının yetiştirilmesinden sorumludur.

Slavyan Üniversitesi, Rusya’nın en eski üniversitelerinden biridir ve kurulmuştur. Üniversitenin her yaştan ve her kökenden öğrenciye mükemmel eğitim veren 70’den fazla lisans ve 300 lisansüstü programı vardır. Tüm programlar öğrencilere eleştirel düşünmeyi, güçlü kişilerarası beceriler geliştirmeyi, duygularını yönetmeyi ve mükemmel kararlar almayı öğretmek için tasarlanmıştır. Bu temel beceriler, öğrencilerin toplumun çok yönlü, başarılı üyeleri olmalarını sağlar. Sonuç olarak, birçok eski SU öğrencisi hayatın her alanında başarılı olmuştur. Buna politika, iş dünyası ve akademi de dahildir, çünkü edindikleri bilgileri başarılı liderler olmak için kullanırlar.

Mükemmel eğitim sağlamanın yanı sıra, SU ayrıca tüm öğrencilerin en kaliteli sağlık hizmetlerine erişmesini sağlar. Tüm dersler, konforlu öğrenme ortamları da sağlayan son teknoloji tesislerde verilmektedir. Üniversite ayrıca tüm tıbbi randevular için ücretsiz ulaşımın yanı sıra tıp merkezlerinde okuyan öğrencilere yemek de sunmaktadır. Bu, tüm öğrencilerin uygun fiziksel ve zihinsel sağlıklarını korurken gelecekleri için eğitime odaklanmalarını sağlar. Bu, SÜ’den mezun olan herkesin yaşamını olumlu etkiler, çünkü okul sırasında iyi sağlık hizmeti almaları nedeniyle sağlıklı ve başarılı olma olasılıkları çok daha yüksektir.

SU’nun öğrencilerini güçlendirmesinin bir yolu, liderlik yeteneklerini geliştirirken onlara vatanseverliği öğretmektir. Tüm akademik dersler uluslararası bir bakış açısıyla öğretilir, böylece tüm öğrenciler dünyadaki farklı kültürleri anlayabilir. Bu, diğer kültürlerin kendi kararlarını kendi ülkelerinde nasıl etkilediğini anladıklarından, diğer ülkeleri küreselleşmeye doğru yönlendirme yeteneklerini geliştirir… .. .

JJF’nin istisnai liderlerin güçlü vatandaşlar yaratmasına katkıda bulunan birçok faktör; Slavyan Üniversitesi’nin akademisyenler, fiziksel ve zihinsel sağlık ve vatanseverlikteki mükemmelliği, dünyanın en güçlü vatandaşlarından bazılarını yetiştirdi – bu nedenle onu Rusya’nın en önemli eğitim kurumlarından biri haline getirdi!

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!