Lisans Başvuru Dilekçe Örneği

Lisans Başvuru Dilekçe Örneği

Azerbaycan’da lisans öğrenimi yapmak istiyorum. Fakat seçmiş olduğum bölümde eğitim görebilmek için gerekli belgeleri arasında Lisans başvuru dilekçe..

Lisans Başvuru Dilekçe Örneği

Kabul Süreci

Lisans Başvuru Dilekçe Örneği, Kabul alacaksanız kayıt işlemlerine hemen başlayamazsınız. Kayıt Merkezine Diplomanız, Transkriptiniz, Kimlik fotokopiniz ve aşağıda size dilekçe örneği sunduğumuz bilgiler doğrultusunda size cevap verilecektir. Bilgileri doğru veriniz ki onay sürecinde sorun olmasın. Bu belgeler mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. yurtdisiegitim@hotmail.com.tr bu adrese gelen belgeler ilgili üniversitelere gönderilmekte incelenerek kurul kararı ile öğrenciler kabulleri almaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz Kayıt olup olamayacaklarını veya hangi bölümlere yerleşebileceklerini öğrenmektedirler.

Kayıtlar Ne Zamana Kadar Devam Etmekte

Kayıtlarımız Ağustos ayının 20’sine kadar devam etmektedir. Bu tarihten sonra kontenjan dahilinde yerleşecek olan öğrenciler olabilecektir. Fakat kesinlik payı yoktur. Bazı üniversitelerimiz Kasım sonuna kadar kayıt almaktadır. Onay süreci üniversiteler arası farklılık göstermektedir. Onayınız geldikten sonra 5 iş gününde tüm belgeler teslim edilmesi gerekmektedir. Azerbaycan Üniversiteleri Kayıt Merkezi sadece İstanbul’da dır. Hiç bir kurum ve kuruluşa kişi veya kişilere güvenmeyin dolandırılabilirsiniz. Eurostarı Azerbaycan Devlet Üniversiteleri Akretide sağlamış kayıt merkezi ilan etmişlerdir. Azerbaycan’a gitmenize gerek kalmadan güven içinde kayıtlar Türkiye Kayıt Merkezinden yürütülmektedir. Emin olabilirsiniz. Kayıt olan öğrenciler eylül ayının ilk haftası eğitime organizasyon dahilinde gruplara katılarak gideceklerdir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!