Azerbaycan Fiyatları

Azerbaycan Fiyatları

Azerbaycan Fiyatları, Azerbaycan bulunduğu konum ve kültürel etkileşim sayesinde Türkiye için oldukça önemli bir ülkedir. Azerbaycan'a yapılan seyahatlerde Azerbaycan'ın sağladığı en büyük avantajlardan biri de maliyetidir. Konaklama açısından ele alacak olursak, konaklama Havalimanından şehir merkezine gelirken...

Azerbaycan Fiyatları

Azerbaycan Fiyatları, Azerbaycan bulunduğu konum ve kültürel etkileşim sayesinde Türkiye için oldukça önemli bir ülkedir. Azerbaycan’a yapılan seyahatlerde Azerbaycan’ın sağladığı en büyük avantajlardan biri de maliyetidir. Konaklama açısından ele alacak olursak, konaklama Havalimanından şehir merkezine gelirken yolun sağında Ramada Hotel bulunmaktadır. Bu otel yeni açılmıştır ve bölge de en güzel otellerden biridir. Bunun haricinde Şah İsmail Hatai caddesi üzerinde Şehir İcra Hakimiyeti’nin karşısında Gence Hotel bulunmaktadır. Bu iki otel haricinde daha uygun fiyatlarla hizmet sunan Kepez Mehmanxanası isimli bir otelde bulunmaktadır.

Oda fiyatları diğer otellere göre daha uygun ve cazip imkânları olması açısından tercih edilmektedir.Azerbaycan da ulaşım oldukça uygun ve konforlu hizmet vermektedir. Şehirlerde yürüyerek gezme imkânı sunan Azerbaycan da şehir içi ulaşımda marşrut adı verilen minibüslerden yararlanılmaktadır. Taksilerde taksimetre özelliği bulunmamaktadır. Taksiler pazarlık usulüyle hizmet vermekte ve herhangi bir vergi, plaka ücreti ödemeden yarar sağlamaktadır. Öğrencilerin maliyet açısından en çok tercih ettiği ülke olan Azerbaycan da eğitim adına Sovyet Rusya’dan kalma bir tanınma mevcuttur.

Azerbaycan-Türkiye

Türkiye ile kıyaslanacak olunursa, Azerbaycan da ulaşım Türkiye’ nin beşte biri fiyatındadır. Yeme içme konusunda damak zevki uzak olmayan Azerbaycan da Türk Restoranları, kasap ve market hizmet vermektedir. Ulaşım, barınma, konaklama, yeme içme gibi durumlarda asla zor koşullarda bulunmadan rahat ve konforlu zaman geçirme imkânı sağlayan Azerbaycan gittikçe daha gelişmekte ve kalkınmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!